تبلیغات
گیاهان دارویی - اعطای زمین رایگان برای کشت گیاهان دارویی
گیاهان دارویی
وبلاگ گیاهان دارویی
یکشنبه 24 اردیبهشت 1391

اعطای زمین رایگان برای کشت گیاهان دارویی

یکشنبه 24 اردیبهشت 1391

نوع مطلب :عمومی، 
نویسنده :پژمان

معاون اول رئیس جمهور خبر داد
اعطای زمین رایگان برای کشت گیاهان دارویی

خبرگزاری فارس: معاون اول رئیس جمهوری با اعلام اعطای زمین رایگان توسط جهاد کشاورزی برای ایجاد گلخانه‌های کشت گیاهان دارویی گفت: دو هفته آینده مفادی را برای ایجاد اشتغال داوطلبان هلال احمر به عنوان هدیه دولت تصویب می‌کنیم.

خبرگزاری فارس: اعطای زمین رایگان برای کشت گیاهان دارویی

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان فارس، محمدرضا رحیمی در مراسم اهدای تندیس هلال با اشاره به خدمات شایسته جمعیت هلال احمر در کمک‌رسانی به نیازمندان در حوادث ملی و بین‌المللی اظهار داشت: دولت در این زمینه در سال 90 بودجه جمعیت هلال احمر را به 2 برابر افزایش داد و در صددیم به عنوان هدیه برای داوطلبان این جمعیت در حوزه‌های فعالیتی‌شان اشتغال ایجاد کنیم.

وی بیان داشت: دو هفته آینده در شورای عالی اشتغال جلسه‌ای برگزار می‌شود و درخواست دارم تا رئیس جمعیت هلال احمر با ارائه طراحی‌های لازم مفاد تصویب ایجاد اشتغال برای نجاتگران و امداد‌گران هلال احمر در بخش‌های مختلف این جمعیت از جمله تولید داروهای گیاهی و ساخت لوازم امدادی را تهیه کند تا در شورای عالی اشتغال تصویب شود.

رحیمی ادامه داد: در این زمینه در تلاشیم تا نیازهای جمعیت هلال احمر را برطرف کنیم و در صددیم تا با کمک وزارت جهاد کشاورزی زمین‌های رایگان برای ایجاد گلخانه تولید گیاهان دارویی را فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: امروز که بنده از نمایشگاه جمعیت هلال احمر بازدید به عمل آوردم بسیار خرسند شدم و اولویت نخست دولت نیز در شورای عالی اشتغال، ایجاد زمینه‌های اشتغال برای داوطلبان هلال احمری است که در حوزه‌های مختلف حوادث به نیازمندان ارائه کمک می‌کنند.

رحیمی ادامه داد: امروز عصر نیز اعلام کرده‌ایم تا در حوزه‌های مختلف طب ایرانی و سنتی با حضور رئیس جمعیت هلال احمر جلسه‌ای گذاشته شود و نخستین نهال در هفته هلال احمر کاشته شود.

معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر ایران در ردیف جمعیت‌های هلال احمر برتر دنیا قرار دارد و بسیاری از مردم در خارج از کشور به دلیل اعتقاد به شفابخش بودن داروها و درمان‌های ایرانی به درمانگاه‌های هلال احمر مراجعه می‌کنند.